Ergin Ataman, Fenerbahçe taraftarıyla tartışmıştı! Açıklama geldi: Küçük insanların yaşattığı şeyler

Panathinaikos ile Fenerbahçe Beko arasında oynanacak Turkish Airlines EuroLeague Final Four yarı final maçından önce Yunan temsilcisinin başantrenörü Ergin Ataman ile Fenerbahçeli taraftarlar arasında büyük gerginlik yaşanmıştı.

7131060

SİNİRLER GERİLDİ

Almanya’da Ergin Ataman, takımının kalacağı otele girişi sırasında sarı-lacivertli taraftarların tezahüratlarına sinirlendi. Ataman taraftarların olduğu tarafa tepki gösterdi. İki taraf arasında küfürler havada uçuştu.

Başarılı koç, Final Four öncesi düzenlenen basın toplantısında konu hakkında açıklamalarda bulundu.

‘FENERBAHÇE CAMİASINI TEMSİL ETMİYORLAR’

Ataman konuyla ilgili, “Dün yaşananlarda beni destekleyen herkese teşekkür eederim. Bu basın toplantısında, küçük insanların yaşattığı şeyler hakkında konuşmak istemiyorum. Bu kişiler, Fenerbahçe camiasını temsil etmiyor, 10-15 kişilik provokatör bir gruptu. Fenerbahçe’ye ve taraftarlarına çok büyük bir saygım var” dedi.

‘KUPA OAKA’YA GELECEK’

Euroleague’i kazanmak istediklerinin altını çizen Ergin Ataman, “Oyuncularıma, Panathinaikos’un tarihine inanıyorum. Kendimle, oyuncularımla gurur duyuyorum. Herkes 7. yıldızı bekliyor, ben de bunun sözünü verebilirim. EuroLeague kupası OAKA’ya gelecek” sözlerini sarf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir